You are currently viewing Обаче усеща ли се така?

Обаче усеща ли се така?

Лично аз го усещам по този начин, но:

1) Живея в София

2) Упражнявам търсена и добре платена професия

3) Работя международно

Всичко това ми позволява да се усещам „напреднал“ и то въпреки, че работя с клиенти само по 4-5 часа на ден от понеделник до четвъртък. (Айде като се натрупат задачи, бачкам и петъците).

В останалото време действам по лични проекти и хобита…

Това е едно от преимуществата да си фрийлансър. Можеш да си сглобяваш както искаш графика си и ако те устройва да взимаш по-малко пари, тогава можеш да се насладиш на повече свободно време.

Ама не мисля, че аз мога да служа за мерило…

Не са много „късметлиите“ като мен и точно това е една от причините да развивам Experts. pub. Искам да светна колкото се може повече хора за този стил на работа и живот, защото смятам че това е бъдещето, доминирано от изкуствен интелект и роботика.

Така че новината определено е добра – имаме напредък. Обаче трябва да се погрижим да сгънем ножицата, ако искаме реален, усезаем напредък за всички.

Нека напредваме заедно,

Саше Вучков
Фрийлансър (програмист)

PS. Ако имате цели свързани с фрийлансърството, тогава обезателно се запишете за бюлетина ми на този линк:

https://experts.pub

Споделям яко информация по темата…

Саше Вучков

Опитен фрийлансър с богато портфолио, който споделя опита си на българския и международния пазар. Код. Автоматизация. Изкуствен Интелект. Плюс изпитани маркетинг и бизнес системи за разрастване на вашия бизнес или фрийланс кариера.