Защо така?
Защото това означава, че в тази ниша се изкарват добри пари.
Изобщо: Няма по-добра новина от наличието на няколко мастити играча, които сякаш са от цяла вечност на терена.
Те са тромави… изтъркани.. захабени…
И огромна част от хората само чакат да се появи нещо свежо. Да се появи някаква иновация, която да им върне емоцията от използването на продуктите и услугите в тази сфера.
Така че, ако търсите къде да пробиете…
Не се оглеждайте за местенце, където да сте само вие. Това често е знак за сигурен провал.
Отидете там, където други доказано успяват. Анализирайте конкуренцията. Иновирайте. Предложете нещо ново.
И със сигурност ще вземете парче от тортата…
Нека напредваме заедно,
Саше Вучков
Фрийлансър (програмист)
PS. Ако имате цели свързани с фрийлансърството, тогава обезателно се запишете за бюлетина ми на този линк:
Споделям яко информация по темата…