Колкото повече от тях разкрием, толкова повече можем да впрегнем в своя полза.
Той не е някаква „магия“ или „природно явление“…
Често парадоксът е просто социален конструкт в противоречие на физичните закони и реалния свят.
Виждате ли, човешкото въображение няма граници. С негова помощ можем да си представяме и създаваме какви ли не норми на поведение, които обаче са в противовес на суровата действителност.
Понякога това ни помага да оцелеем и да се развиваме като общество. Понякога говорим за неща, които са ехо от миналото и днес са малко или много излишни.
Колкото повече от излишните забележим и изтрием, толкова по-приспособени се оказваме за живота през 21 век.
И съответно се справяме по-добре…
Нека напредваме заедно,
Саше Вучков
Фрийлансър (програмист)
PS. Ако имате цели свързани с фрийлансърството, тогава обезателно се запишете за бюлетина ми на този линк:
Споделям яко информация по темата…