Правя цялостен одит на дейността си и с ужас установявам една мащабна грешка, която допускам от години.
Грешка, която би трябвало отдавна да съм изчистил при всичките си бизнес начинания…
Уви!
Оказва се, че когато не съм в някакъв сорт кампания, просто се оаквам до шията.
Пропуснатите ползи са огромни…
Ако прилагах както трябва това, което вече знам и препрочитам постоянно, вероятно щях да съм светлинни години напред.
Но както е казал мъдреца ( в случая аз):
„По-добре да пее късно пиле, отколкото мъртво пиле…“
В случай, че искате и вие да си сверите часовника, тогава ви каня да се присъедините към новия ми нюзлетър „Тех Лаб със Саше Вучков“.
Покрай него ще си говорим за високи технологии и как да ги впрегнем за почти нечестно бизнес предимство.
(Код. Автоматизация. Изкуствен Интелект. Плюс изпитани маркетинг и бизнес системи, върху които да се упражняваме.)
И по-конкретно:
В следващото издание, ще говоря в детайли за мащабната си грешка и как я отстранявам поетапно от всички свои инициативи.
Сигурен съм, че ще ви е полезно…
Запишете се!